Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Przedszkolaki świętują

Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopaka był podwójną okazją do świętowania dla najmłodszych uczniów naszej szkolnej społeczności.

W tym dniu nie zabrakło dobrego kina, świetnej zabawy przy muzyce, oraz konkursów z balonami. Nasi mali chłopcy również wspaniale poradzili sobie z typowo męskimi zadaniami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wiele radości i dobrej zabawy chłopakom dostarczyły wręczone przez dziewczynki upominki. Nie zabrakło też gromkiego 100 lat w wykonaniu koleżanek. Wszystkie dzieci natomiast otrzymały w pełni zasłużoną odznakę Super Przedszkolaka. Dzień ten dodatkowo osłodzili nam rodzice przygotowując słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Uroczystość przygotowała pani Anna Wysokińska oraz Jolanta Hetman.