Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Wycieczka pełna magii i zabawy.

Dnia 7 czerwca 2024 r. uczniowie z zespołu wychowania przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz klas I-III Szkoły Podstawowej w Ostrówkach wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Farmy Iluzji w Mościskach. Mimo dość pochmurnego poranka, humory nam dopisywały. Na miejscu czekali na nas przewodnicy, którzy zaprosili nas do wspólnej zabawy i oprowadzili po atrakcjach pełnych niespodzianek i niezwykłych efektów wizualnych. Podziwialiśmy m.in. Lewitujący kran, Tunel Zapomnienia, Sekretną Komnatę, Zakręcony domek, Meble Olbrzyma, Latającą Chatę Tajemnic, Magiczny domek i Dom złudzeń. Po obiedzie zjedli pyszne lody i bawiliśmy się nadal na Małpim Drzewie, karuzeli. Wycieczka dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń., a w jej trakcie specjalnie dla nas zaświeciło nawet słońce!