Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Dzień Rodziny

Dnia 5 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się jedna z najważniejszych uroczystości szkolnych, a mianowicie Dzień Rodziny.

Rozpoczęła się ona od części artystycznej, podczas której uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, odgrywali scenki, a następnie odśpiewali uroczyste 100 lat oraz wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej dzieci i ich rodzice miło spędzali czas na boisku szkolnym, korzystając z licznych atrakcji, takich jak: skoki na eurobungee, zabawy na dmuchańcu i warsztaty kreatywne, podczas których dziewczynki własnoręcznie tworzyły bransoletki, a chłopcy breloczki. Rodziny brały też udział w konkursach, a na zakończenie imprezy tatusiowe z dziećmi rozegrali mecz (6:2 dla rodziców:) W trakcie imprezy nie zabrakło również słodkości przygotowanych przez rodziców – ciast, lodów i cukierków.

Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności.