Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

„Czternastego października wpisujemy do dziennika …”

17 października 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy święto – Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć Panią Sekretarz Gminy Wohyń Agnieszkę Buch, a także przedstawicielki Rady Rodziców. Uczniowie z klas 4-8 przygotowali humorystyczny montaż słowno-muzyczny dla młodszej braci szkolnej, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych i przybyłych gości. Na zakończenie pedagogom i pracownikom szkoły wręczono upominki wykonane przez uczniów. Następnie głos zabrała Pani Bernarda Jóźwik – dyrektor szkoły w Ostrówkach, która podziękowała za przygotowaną część artystyczną. Przekazała również serdeczne życzenia i nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Kolejne życzenia, sukcesów i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów zawodowych, nauczyciele otrzymali od pani Sekretarz, a także od przedstawicieli Rady Rodziców.