Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Tegoroczna zabawa choinkowa już za nami…

25 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez w szkole – zabawa choinkowa. O godzinie 15.00 rozpoczęły się zabawy i tańce na pięknie udekorowanym korytarzu szkolnym. Uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotowali część artystyczną obejmującą piosenki, układy taneczne, wiersze, scenki humorystyczne, pokazy gimnastyki akrobatycznej, karate oraz inscenizację. Dodatkową atrakcją wieczoru była wizyta Mikołaja. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką. Tradycyjnie w przygotowanie i uatrakcyjnienie zabawy włączyli się rodzice naszych uczniów. Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek. Dzieci, pod okiem nauczycieli, bawiły się wybornie. Wspomnienia tych miłych chwil z pewnością na długo zagoszczą w ich pamięci.