Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Jasełka Bożonarodzeniowe

Wspólna troska o pielęgnowanie i podtrzymywanie tradycji chrześcijańskich jednoczy ludzi i umacnia wiarę. Organizowanie klasowych spotkań wigilijnych i prezentowanie w okresie Świąt Bożego Narodzenia Jasełek na stałe wpisane jest w kalendarz uroczystości naszej szkoły. Tak było również i w tym roku – pięknie ubrana choinka, dekoracje i piękne stroje tworzyły niepowtarzalny świąteczny klimat. Licznie zgromadzona społeczność uczniowska, nauczyciele, rodzice i dziadkowie – wszyscy zostali zaproszeni do przeżywania świąt Bożego Narodzenia podczas wspólnego kolędowania. Po Jasełkach Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor ogłosiła wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Skrzat” i wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu, a pozostałym uczestnikom konkursu nagrody pocieszenia.

W kategorii klas I-III zwyciężyli:

I miejsce Igor Martyniuk kl.2

II miejsce Alicja Korneszczuk kl.3

III miejsce Oliwia Maksymiuk kl.2

W kategorii klas IV-VIII zwyciężyli:

I miejsce Lena Kupisz kl.5

II miejsce Gabriel Wysokiński kl.4

III miejsce Aleksandra Jurkowska kl.4