Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

ZOOM NATURY

WYCIECZKA – 12 czerwca 2023 r. uczniowie klas III-VIII wyjeżdżali na wycieczkę do Parku Rekreacji „ZOOM NATURY” w Janowie Lubelskim.

Nasi uczniowie ciekawi świata mogli zamienić się w odkrywców, ornitologów, przyrodników bądź ekologów dzięki laboratoriom edukacyjnym, które łączą aktywne poznawanie świata z zabawą. Dużą atrakcją była możliwość osobistego udziału w „Eksperymentach szalonego chemika”. Bezdyskusyjnie jednak gwoździem programu było wyzwanie jakie postawił przed nami „Park linowy”. Ekwilibrystyka na wysokości 6 m w koronach drzew to było coś! Emocje ogromne, sukcesy czasami zupełne, a czasami częściowe. Wszyscy jednak zaliczyli trening (opiekunowie również). Ostatnią atrakcją była spontaniczna walka drużyn uzbrojonych w łuki. Bez dwóch zdań niektórzy uczniowie mają instynkt walki i zadatki na „Robin Hooda”. Droga powrotna to oczywiście wizyta w McDonald ‘s. 

WYCIECZKA SUPER!!!

Krzysztof Barszczewski