Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Dzień pełen wrażeń

W środę 07.06.2023r. od rana świętowaliśmy Dzień Rodziny. Rodziców powitaliśmy częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Była muzyka, poezja, taniec i teatr. Występy zakończył „Pokaz mody na lato” przygotowany przez dzieci z klas młodszych. Przebieg uroczystości uświetniły zabawy prowadzone przez panie z centrum zabaw Super Kids z Lubartowa. Były zabawy przy muzyce, wata cukrowa, foto – budka, malowanie twarzy oraz inne liczne atrakcje. Nasza szkolna młodzież wraz z rodzicami rozegrała mecz piłki nożnej. Troskliwe mamy przygotowały smaczny poczęstunek. Na pożegnanie wszyscy otrzymali zestawy baniek mydlanych, które kolorowym obłokiem popłynęły ponad szkolnym boiskiem. W dniu obchodów Dnia Rodziny odbyła się ogólnopolska akcja czytelnicza ” Jak nie czytam, jak czytam”. Czytali wszyscy: dzieci, rodzice, nauczyciele oraz goście. To był dzień pełen wrażeń!