Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Podsumowanie zbiórki dla Wiktorka

W dniach od 17 do 28 II 2023 roku Szkoła Podstawowa w Ostrówkach włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy dla chorego dziecka. Wiktorek to 2-letni Wojownik ze śmiertelną wadą serca. Chłopiec od pierwszych dni swojego życia skazany jest na nieustającą walkę. Szansą na ratunek, może być bardzo kosztowna operacja, która ocali jego bijące ostatkiem sił serduszko.

W kwestę włączyli się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Tuż po jej zakończeniu członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu otworzyli puszkę. Następnie komisja w składzie – Nikola Kotnarowska i Anna Mańko-Struczyk, dokonała przeliczenia pieniędzy. Udało się zebrać 720 złotych. Kwota została wpłacona na konto jako darowizna dla Wiktora Zawadzkiego.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję.

Pamiętajmy, dobro powraca!