Szkoła Podstawowa w Ostrówkach

Zabawa choinkowa

        W czwartek 12 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Uroczystość rozpoczęła się prezentacją części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków i uczniów z kl. I-III. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i aktorskie. Publiczność była zachwycona, a w stronę młodych wykonawców popłynęły gromkie brawa

Dużą niespodzianką i atrakcją tego choinkowego wieczoru była zabawa z Panią animator Martą Belniak z Młodzieżowego Centrum Kultury w Suchowoli. Dzieci wspaniale się bawiły przy dźwiękach skocznej muzyki. Pani Marta licznymi pomysłami tańców, zabaw i gier zapewniła wszystkim świetną zabawę, wcieliła się również w rolę Mikołaja rozdając wszystkim uczniom słodkie upominki. Rodzice dzieci z Zespołu Wychowania Przedszkolnego zatroszczyli się o przygotowanie smacznego poczęstunku, za co serdecznie im dziękujemy.